Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen elhelyezkedési lehetősé...

Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak a CNC forgácsoló szakmával?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken lakom és cnc-forgácsolóként dolgozok 80- 90 ezer között forint keresek nettóba 3 műszakos munkarend mellett. Egyáltalán nem éri meg cnc forgácsolóként dolgozni! Sok helyen azt mondják hogy mennyire jó és keresett szakma, hát NEM! Kezdőként nagyon nehéz elhelyezkedni mert nincs több éves gyakorlatod. a szerelmedre családodra szinte nincs időd, idegfeszítő munkatempó, sokszor szombat vasárnap is dolgoznod kell (ha ellenkezel a hétvégi munka ellen akkor meg rövid időn belül elzavarnak mert nem vagy csapatjátékos stb..).

2 éve vagyok ebben a szakmában de elegem van az egészből,lehet hogy más cégnél jobb a hangulat mint ennél a cégnél, de akkor is akár merre nézelődők mindenhol 3-4 műszakot kell elvállalni meg a hétvégét is. Szinte az embernek nincs is szabad ideje,én ezért váltok most és keresgélek egy másik munkahelyet mert szeretnék több időt eltölteni a szeretteimmel és nem minden héten más időpontba enni,aludni és dolgozni.

2013. ápr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A suli végeztével fél év keresgélés után találtam a mostani munkám, nettó 100-at kapok pályakezdőként, talán később emelkedik, de a tempó nem laza, 2-3 műszak váltakozik, attól függ mennyi munka van. Szerintem sem a legjobb munka, pedig még suli alatt nagyon érdekelt a CNC technológia, olvasgattam, kiállításokra jártam, stb... még pályakezdőnek számítok de igazából már most kezdem unni és valami mást próbálnék ki, csak nem tudom mit...
2013. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!