Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok nekem ehhez hasonló...

Tudtok nekem ehhez hasonló munkát mondani?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom eldönteni mi legyek pedig itt az ideje. Szeretem a kihívásokat, sose tudnék bent egy irodába ülni...a matek meg én két külön dolog.(lány vagyok)

Érdekel a régészet, foglalkoznék pszichiátrián kezeltekkel is(ehhez kémia kell sajna nem?), vagy ilyen nyomozós munkával is foglalkoznék. Nem bírom a kötöttséget, vagyis hogy egy irodába üljek, és papírokat töltögessek ki. Szeretem ha van mivel foglalkozni, ami érdekel. Valami ezekhez hasonló ágazatokat mondanátok?



2013. ápr. 1. 21:02
 1/2 Puppies válasza:

Esetleg menj el tesi érettségire már ha gondolod és legyél kommandós.Bár az nagyon durva.Vagy kriminológus.Bár a pszichológiai dolgokhoz sok pont kell több mint az orvosira.Az általános orvosira 435től vesznek fel pszichológiai tanszékre meg 440-450.

Vagy régész esetleg valamilyen rovargyűjtő.Nem is tudom annak mi volt már a neve valami hihetetlen kacifántos neve van.Vannak iylen munkák h egy állat fajjal foglalkozol és a világon mindenhonnan gyűjteni kell a fajból.Az jó kis kihívás felmászni a hegy tetejére 1 kis rovarért.

Vagy hegymászó oktató, ejtőernyő oktató.

Remélem segítettem vlmit.

2013. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát köszi:D

De rovarfóbiám van :) Lepkéktől is félek.

Hegymászó? HAHA... a tetőre nem mernék felmászni!


De most az orvosi tetszik, jól keres.

2013. ápr. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!