Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dolgoznál mentőn, mint mentőti...

Dolgoznál mentőn, mint mentőtiszt?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény-kutatás, csak saját részre. Esetleg indoklással, köszi!
2009. szept. 20. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Igen, mert szeretem az éles helyzeteket, és ha még ezzel emberéletet is mentek! (de nem ez a Nr.1, már más van kinézve :)
2009. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg mentőtiszt szerettem volna lenni, de anyu lebeszélt. Most mentőtisztekkel tanulok együtt, tanulom a szakmájukat, mert elsőévben össze vagyunk vonva. Mai ésszel látom, hogy egyátalán nem lánynak való munkakör. Év elején közölték velünk, hogy aki mentőtisztnek tanul és nő, felejtse el, hogy valaha is nő volt.

Az én 58 kg-mal nem pálya, hogy 80 éves 150 kg-os néniket meg bácsikat cipeljek le a negyedikről, meg hajlani 3kor részeg hajléktalanokat szedjek ki a hányásukból.

Tisztelem és becsülöm a munkájukat, de hatalmas akaraterő kell egy ilyen melóhoz.

2009. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretnék. Műszaki irányban tanulok, de ez az álmom.
2009. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen :)
2011. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


A mentőtiszt nem cipel 150 kilós embereket! :) Azért vannak az ápolók és van hogy a soför is besegít! Szerény személyem 156 cm és 56 kiló vagyok. :)


mentőtiszt hallgató

2011. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!