Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a SZTE-ről?

Mi a véleményetek a SZTE-ről?

Figyelt kérdés
Főleg a tanárképzés érdekelne! :)

2013. ápr. 6. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én SZTE-s vagyok.

Szeretek ide járni. Szeged tipikusan egyetemi város. Nem lehet összehasonlítani még Budapesttel sem, mert Budapesten tény, hogy több a lakos és több az egyetemista, de ebből következik, hogy nem koncentrálódik össze annyira a "hangulat". :D

Tanárképzésről nincs semmi tapasztalatom.

2013. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) megkérdezhetem hogy miért Szegedre jelentkeztél?
2013. ápr. 6. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért, mert tetszett a közeg:D

Az ELTE-re is felvettek volna, de azt 2. helyen jelöltem (nem véletlenül).

2013. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is odakerülök majd :) mondjuk az nem mostanában lesz mert meg csak 11.-be járok ^^
2013. ápr. 6. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is odakerülök majd :) mondjuk az nem mostanában lesz mert még csak 11.-be járok ^^
2013. ápr. 6. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Én BTK-s vagyok, majd tanár szeretnék lenni. Az egyetemet szeretem, Szegedért nem rajongok. De rengeteg ismerősöm szereti nagyon, nem is járnak haza, csak félévente egyszer (én hetente). Szeged egy nagyon álmos hely lenne egyetemisták nélkül, tényleg nincs az a nyüzsgés mint Pesten.

Mindenesetre nagyon javaslom az SZTE-t :) ha államis leszel jár majd ingyen bérlet a helyi közlekedésre, meg jegyzettámogatás, amit levásárolhatsz a könyvesboltban. (reménykedjünk, ezeket nem törlik el addig)

És persze ott a TIK, ami európai szintű tanulmányi központ, tanuláshoz nagyon jó.

2013. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!