Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes még...

Milyen szakmát érdemes még tanulnom amivel tudok maszekolni? Mert ugye van már egy gépi meg egy cnc forgácsoló szakmám 2 műszakba járok 8 órát, de a fizetés gyenge.

Figyelt kérdés

Kéne valami szakma amivel tudnék maszekolni mert a két műszak úgy van reggel 6tól 2ig, és éjszaka meg este 10től reggel 6 ig és így lenne időm másra is.

Mert ugye nem olcsók az okj-s képzések sem, és mindenképpen olyat szeretnék még megcsinálni amivel tudok dolgozni is másodállásba.

Ha meg össze jönne a külföldi munka ott is tudnám használni, az meg nem lenne rossz.


2013. ápr. 7. 20:45
 1/1 hidd válasza:
Énis és mindenki ijen téren ezen gondolkodik 10millioból kb 4 millionak van munkája gondolom érted meg bisztosra nem tudok, de szerintem mármint én a vízvezetékszerelö, gázszerelö,villanyszerelõ,karosszérialakatos,fényezõ mázoló, festõ mázoló tapétázó ezek közül villanyszerelö áram miat de abol van villamosmérnök elektrotecnikai tecnikus stb. Akik megcsinálhatják úgyan úgy szóval villamosmérnök épületvilamosság szakon a legjobb mer megcsinálhatja a villanyszerelést +terv stb. + bárhol külömbözet nélkül elfogadják és elvileg keresik de azt nem tudom hogy erömüterv.stb ide tartozik e mer akkor tútikirály ez a szak csak beleöszülsz mire megvan de ott leszel minöségileg tervezésileg és gyakorlatra elmész szerelö mellé és gyakorlatilag is és az áram kell mindenhova gépekbe hogy kajáj müsszerekbe hogy szorakozz+megmentsenek szóval ezel fontos lehetsz mint pl az orvosal vagy mezõgazdászal(föld kell hozá) de az autószerelö se rossz csak csoriságban a kaja+otthon ami kell viz meg kenyér pék se rossz csak nem maszek és másnak melózni 480 ft kezdö bérér kb 1-2 évig bisztos meló de azis hogy nem fogsz minden hétvégén szorakozni stb. hannem melózól 12-15 órában óránként 480 ért nem a munka a gáz én csináltam hanem a 480 és az hogy 230 kg kenyér és nem 2vagy20 kg kenyeret csinálsz hanem szor50vagy100 agyon a semmiért napot csak ünepekor látod szóval mi érdekell áram, motor, gyogyitás vagy stb. ojjat nem tud senki hogy masszek ami egyfojtába meggy lehetetlen az lehetetlen szoval válasz ird meg mire jutottál csúmi.
2015. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!