Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi vagy gyógyszerészeti...

Orvosi vagy gyógyszerészeti nehezebb?

Figyelt kérdés
Tudom relatív, de hallottam azt is, hogy a gyógyszerész ugyanazt tanulja 5 évben, mint az orvos 6-ban. Ahány gyógyszerészetis ismerősöm van, mind azt mondják, hogy nagyon nehéz és vakációkat is végigtanulják, mindennap. Az orvosis ismerőseimen meg azt látom, hogy lazák, tanulnak, de a vakáció az vakáció nekük is, többet buliznak. Mi az igazság?
2013. ápr. 10. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy, bármelyiket is válassza az ember csodás hivatást választ és méltán érdemlik meg a doktori címet, mivel mindkét karon olyan szintű oktatás folyik, olyan ismeretanyagot kell feldolgozni, amit sehol máshol.
2013. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanazt tanulja egy gyógyszerész, mint egy orvos.

Kinek mi a nehezebb...nekem a gyógyszerészeti nehezebb lenne, mert a kémiát nem szeretem annyira, meg nehezebben is megy.

Azt nehéz elképzelnem, hogy a nyári szünetet végigtanulja vki...

(Persze ha nyár végén UV-zik, akkor érthető, nah de ilyen orvosin is van szép számmal....)

2013. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!