Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A távoktatásban elvégzett...

A távoktatásban elvégzett egyetemi diplomát elismerik a munkáltatók?

Figyelt kérdés

a bizonyítványba benne van,h távoktatás?


érdemes jelentkezni távoktatásra?



2013. ápr. 13. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mármint LEVELEZŐ? Nincs benne a diplomádban, hogy nappalin, vagy levelezőn végeztél. Viszont az egyetem benne van :) És ha az valami noname bohóc egyetem, akkor az biza számít!
2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szerepel a diplomában tagozat..ki sem derül h távolktatás
2013. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem levelező hanem távoktatás,mivel munka mellett lehet azt könnyebben tudnám elvégezni,mivel nem kellene sokat hiányoznom a melóból!
2013. ápr. 14. 10:58
 4/7 A kérdező kommentje:
aki járt már távoktatásra leírná,hogy milyen?
2013. ápr. 14. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem speciálisan annak az intézménynek a távoktatásáról érdeklődjél, ahol tanulni szeretnél. Ugyanis intézményenként eltérő hogyan szervezik az oktatást. Akár levelező akár esti akár távoktatásos formában lévő oktatásról van szó. Tapasztalatom az hogy ezek csak címkék pl. hogy esti vagy levelező, attól függ hogy akarja nevezni a képzést az intézmény.
2013. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el gondolkozni a távoktatáson pénzügy és számvitel szakon. Olvasom itt, hogy a távoktatás a lustáknak való meg akik nem képesek nappalira menni.... Szerintem ez hülyeség, külföldön a távoktatás eléggé elterjedt és szerintem hamarosan itt is az lesz. Én azért akarok távoktatást elkezdeni mert már járok egy egyetem állami nappali képzésére és a második diplomát nem tudnám nappalin végezni, hiszen nem lehet két egyetem kötelező szemináriumain egyszerre ott lenni :D A munkáltatókat pedig szerintem nem érdekli, hogy ki milyen formába szerezte a diplomáját. A nyelvtudás és a gyakorlat érdekli őket.
2013. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó, hol lehet távoktatásra jelentkezni pénzügy és számvitel szakra? én eddig mindenhol csak levelezői képzést láttam ebből a szakból, távoktatásos formával még nem találkoztam.

Megkérdezhetem,h most épp milyen szakon tanulsz? :)

2013. máj. 31. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!