Debrecenbe, a Medgyessy Ferenc Gimnáziumba (4 osztályosba) kell a 7. év végi jegy, vagy csak a 8. fél évi?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy a vitt pontszámba mi tartozik bele? Mit kell vinni? (ez nem olyan lényeges, mint az első, de ha erre is tudod, meg köszönöm) :d

#Debrecen #Ferenc #gimi. gimnázium. Medgyessy
2013. ápr. 13. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy most?



Amúgy lehet nem fogsz örülni a hírnek: Ötödiktől nézik a jegyeket, 5. 6. 7 . év vége és 8. félév.

Ezeket a tantárgyakat nézik: matek, irodalom, nyelvtan, angol/német , történelem.

2013. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most vagyok hetedikes, eddig soha nem volt gondom tanulás szempontjából, mindig kitűnő voltam, csak most családi problémák miatt lerontottam a jegyeimet 4-esre. Ha most több négyesem lesz, mint ötös, de eddig minden ötös volt, mennyi esélyem van? Egyébként köszönöm szépen.. és kimondottan örülök neki:)
2013. ápr. 14. 10:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy esélyed van nyugi :)


Még a TÁG-ba se színkitűnővel mennek :)


Ismerek olyat aki matekból 3-as volt mégis bejutott a Megyóba.


Épp nemrég olvastam ezen az oldalon, hogy a debreceni gimik közül a Megyó a 4. legerősebb. Nagyon rendesek a tanárok és nagyon jó a közösség.


Melyik tagozat érdekel?

2013. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Uuuristen..nagyon megnyugodtam:DD KÖSZÖNÖÖM:)Igen hallottam én is róla, hogy jó közösség:) Még az a baj nem nagyon értek én ezekhez milyen szakok vannak..de amik legjobban érdekelnek az a fotózás és a rajzolás♥:)
2013. ápr. 14. 17:01
 5/13 A kérdező kommentje:
És igazándiból irodalomból, nyelvtanból 5ösre, matekból és angolból remélem meglesz az 5, töriből sajnos 4esre, de talán még ki tudom javítani:) ÉS MÉG EGYSZER KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!:)
2013. ápr. 14. 17:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Van kimondott rajz tagozat, és érettségi után 2 évig maradhatsz az iskolában, hogy fotós képesítést szerezz.

A rajz tagozaton az angol mellett ezek közül a nyelvek közül választhatsz: francia, orosz, latin , német.

De a honlapon rajta van.


Szia!

2013. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kimondottan nincs is fotós?:O
2013. ápr. 14. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Fotós osztály nincs. Csak nyelvi emelt, általános tantervű, rajz tagozat, tánc tagozat.


Amúgy azért nincs fotós osztály, mert a FÉNYKÉPÉSZET eleve ÉRETTSÉGIRE ÉPÜLT SZAKKÉPZÉS! Ha valakinek nincs érettségije, nem is lehet fotós.

2013. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*épülő
2013. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm:)
2013. ápr. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!