Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiatalok, akik nem iskolarends...

Fiatalok, akik nem iskolarendszerű iskolákban tanultok, jobb az mint a rendes suli?

Figyelt kérdés
Ne egy mondatos válaszokat írjatok legyetek szívesek... Hol tanultok? Pénzbe kerül-e? Mik a feltételek a beiratkozáshoz, stb...

#tanfolyam #képzés #szarközépsuli
2013. ápr. 15. 18:27
 1/5 anonim válasza:
a közmunkásrendszerű jobb
2013. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"nem iskolarendszerű iskolákban" az nem más mint a tanfolyam, aminek az a lényege hogy minél gyorsabban tömörebben át tudják adni az anyagot. Nincs téli nyári őszi tavaszi szünet. Csak modulok vannak, utána vizsga. Ezért az olyan képzéseknél ahol a törvény megengedi indítanak ilyen formájú képzést is. Ha valaki ilyenre jár nincs tanulói jogviszonya, nincs diákigazolványa, és nem jár utána családi pótlék hiába 21 alatti még. Szóval szerinted ez jó oktatási forma?? Ja és az ilyet az állam sosem finanszírozza ez mindig fizetős, egy esetet kivéve ha a munkaügyi kp. indítja munkanélkülieknek átképzés jelleggel.
2013. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon informálatlan, előbb utána kéne nézni, és csak utána okoskodni...
2013. júl. 2. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó akit megkritizáltál.

Neked mit jelent a "nem iskolarendszerű" iskola? Mire gondolsz?

Szak terminológiában a nem iskolarendszerű képzés az tanfolyam. Amire igazak amit leírtam. Még jó hogy tájékozatlannak nevezel, mert az a munkám, hogy ezt tudjam, mint kormánytisztviselő.

Ha csak rosszul fejezted ki magad és ebből félreértés van köztünk az lehetséges, de el sem tudom gondolni, hogy mire gondolhatsz ezen megfogalmazásod alatt.

2013. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom magánoktatásra gondolt.Az nem iskolarendszerű az oktatási rendszeren kívüli egyébként és az tanfolyam...Erről ennyit.Nem jobb,rosszabb egyik sem,rajtad múlik mennyit akarsz tanulni,az iskola csak egy papírt ad.
2013. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!