Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Medgyessy Ferens Gimnázium (...

Medgyessy Ferens Gimnázium ( Debrecen ), mostanában mennyire számít jó sulinak? Ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Most 7.-es vagyok, debreceni, és a Medgyessy-ről sok információt halloottam, hogy jó a társaság, és nem is olyan gyenge suli. Viszont a szakokban nem vagyok otthon, annyit tudok, hogy mindenképpen angollal ( plusz valami más nyelvvel, németet is tanulok jelenleg) szeretnék foglalkozni, de nem tudom, hogy akkor melyik szakra kéne mennem,és oda mik a feltételek?!

De magáról a suliról, amik érdekelnek:

- mennyire erős suli?

- milyen a társaság?

- kb. hanyadik helyen áll a városban?

- egy (eddig) színötös tanulónak mennyire ajánlott?



2013. ápr. 16. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Nem egy kiemelkedő suli de az mondják nm rossz
2013. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- mennyire erős suli? Erősen benne van a "futottak még" kategoriában!

- milyen a társaság? (a tanári vagy a diák? És milyen kritériumok alapján?)

- kb. hanyadik helyen áll a városban? Az első 3-ban nincs benne.

- egy (eddig) színötös tanulónak mennyire ajánlott? (ha a tanuló tudja mit akar, akkor meg tudja ott is valósítani! Egy szuper erős iskolában nehéz jó osztályzatokat elérni, egy "gyengébben" könnyebb... és a jó osztályzatokat is ugyanúgy, ugyanoda írják... a felvételin számok jelennek meg, a diákon múlik, hogy ez mennyire van kitöltve tartalommal!?)

2013. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, ha kitűnő vagy és nyelvel akarsz foglalkozni, nem pont a medgyessybe kéne jönnöd viszont itt is kapsz érettségit mint máshol csak egy picit "lazább" mint mondjuk a tág.

de persze:

ugyan az a követelmény mint másol egyébként.

nagyon jó a társaság, felsőbb évesek is. azt nemtudom a te osztályátrsaid milyenek lesznek.

Én tökéletesen ajánlom a sulit nagyon szeretem, ide járok.

2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!