Honnan tudhatom meg kik lesznek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Felvettek a Debreceni Erdey Grúz Tibor Vegyipari szakközépiskolába, és csak a beiratkozáskor tudom majd meg melyik osztályba kerülök és kik lesznek az osztálytársaim vagy hamarabb is megtudhatom valahonnan?

2013. ápr. 21. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

En 3 eve voltam hasonlo cipoben. A papiron, amin az allt, hogy fellvettek, rajta volt az osztalyom es az osztalyfonokom neve is.

Oszinten, en mar nem is emlekszem, hogy hogyan, de kb. 10 embert meg tudtam keresni elore. De semmi elonyet nem lattam se a beiratkozaskor, se az elso napokban. Ugy hogy ne parazz.

2013. ápr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el gólyatáborba és ott biztos lesz akivel egy osztályba kerülsz! Érezd jól magad a középsuliban! :)
2013. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!