Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel abba az iskoláb...

Nem vettek fel abba az iskolába ahova szerettem volna menni. Fellebbezéssel még felvehetnek?

Figyelt kérdés
nemvettek fel oda ahoova szerettem volna menni,pedig jó tanuló vagyok:( nagyon kétségbe vagyok esve hogy most mi lesz..még csak neten láttam, de ott az van kiirva h nem nyert felvételt.ez most mit jelent, mert a hivatalos papírt még nem kaptam meg:// ez még nemfeltétleül azt jelenti hogy nem vettek fel?? vagy ha tényleg nem vesznek fel akkor fellebbezéssel még felvehetnek?

2013. ápr. 23. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány helyre jelentkeztél
2013. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még várj eg ypicit

Hátha a héten (vagy jövő héten) megjön az értesítés

2013. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy csak neten láttad, nem vettek fel.

De fellebezéssel felvehetnek, ha tényleg jó tanuló vagy,főleg,ha vannak versenyeredményeid, vagy vmi ami melletted szól. A miénk jó gimi, és minden osztályba 2-3 embert fellebezéssel vettek fel,direkt fenntartották a helyet (mondjuk nekik nehezebben is megy,persze lehet veled nem így lesz).

2013. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!