Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Than Károly Ökoiskoláról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 00:03
 1/3 anonim válasza:
Volt egy időben gyűjtő suli..és ezzel szerintem mindent elmondtam. Innentől kezdve eltudod képzelni milyen emberek járnak oda..persze vannak normálisak is:) magával az iskolával nincs baj...én is tavaly voltam nyílt napon és szimpatikus volt az igazgató is:)
2013. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudtommal most is gyujtosulinak hivjak nagyon sokan, a szakiskola resze borzalmasan gyujto, a szakkozep is javareszt, a gimi meg...2-3as jegyekkel, rossz felvetelivel be lehet jutni. Amugy azert kerdeztem mert egy ismerosom szeretne oda jelentkezni, es en mondtam neki, h nem hallottam valami jokat errol a sulirol es 4-es tanulo, 60 pontot felvetelit irt...megis ide jelentkezett elsonek es semmivel nem tudom meggyozni, hogy ennel jobb suliba is mehetne...:/
2013. ápr. 25. 10:02
 3/3 anonim válasza:
Joo suli ;) en szeretem..
2013. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!