Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezt hogyan tudnám megvalósítan...

Ezt hogyan tudnám megvalósítani, mit kell hozzá tennem? (bölcsészkar elvégése után rendőr)

Figyelt kérdés

nemrégiben rájöttem h nem akarok bölcsész lenni (jééé ki akar, na mindegy) de már itt vagyok a végén mindjárt megvan a diplomám, és jelentkeztem MA-ra is, (kicsit más körben mint amit most végzek). De a lényeg hogy nyomozó szeretnék lenni, vagy legalábbis valami nagyon hasonló. (tudom h vannak fizikai és pszichikai követelmények, meg magasság, meg látás, meg stb ezekkel nem lesz gond)Inkább az adminisztratív része hogy megy ilyenkor másoddiplomás képzésnél, egy teljesen témakörben mint amit végzek.

bárkinek bármilyen infója tapasztalat van nagyon szivesen veszem


22/lány (igen lány létemre rohadtul nyomozni akarok...!!!)


(megjegyzés: mielőtt bárki lehurrogna hogy ne menjek ennek, meg h hülyeség, meg hogy lány vagyok... 8 éve ez a vágyam,... csak nem hagyták...de most már eldöntöttem!!!)


2013. ápr. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom felvételizned kell a Nemzeti

Közszolgálati Egyetemre s azt elvégezni

2013. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell (oda) jelentkezned, mint aki most

megy érettségizni (Nem tudom milyen szakos voltál)

2013. ápr. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abból lesz a legjobb nyomozó, akinek van valami másféle szakmája meg élettapasztalata előtte, úgyhogy hajrá!
2013. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jah jó tehát semmiféle extra dolog nincs ezzel kapcsolatban.

köszi a válaszokat :)

2013. ápr. 29. 18:09
 5/5 anonim válasza:
Na mi lett végül? :)
2016. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!