Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátói vagy ruházati...

Vendéglátói vagy ruházati eladó tanfolyam?

Figyelt kérdés
Mind a kettő érdekel, de nem tudom eldönteni melyikkel járok jobban. A ruházati az azért lenne jó mert majd ruhás boltot szeretnék nyitni, de előtte dolgozni is kellene valahol. A vendéglátóival pedig többfelé keresnek dolgozókat. Mondjuk érdekel még a műkörmös is csak remeg a kezem és félek hogy az apró mintákat nem tudnám szépen megfesteni. Még a fodrász is érdekel, de az 10 osztály elvégzése után van, ami nekem nincs vagy legalábbis itt Borsod megyébe ilyen van.
2013. ápr. 29. 15:14
 1/1 anonim válasza:
Nekem ruházati eladói végzettségem van, de semmire nem megyek vele:(( Helyedben a fodrászatot végezném el, barátnőm pár éve tette le a vizsgát, egy üzletbe ment dolgozni, sok munkája van. Üzletem nekem is volt, de nem olyan egyszerű az, amilyennek tűnik, bezártam 3 év után. Sok sikert!
2013. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!