Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Így már csak egyféleképpe...

SOS! Így már csak egyféleképpen számíthatom a pontjaimat ha főiskolára akarok menni? Csatoltam a 11. -es év végi bizonyítványomat.

Figyelt kérdés
Elektronikusan jelentkeztem óvónőképző főiskolára. 2 felvételi tantárgy van: kötelező az irodalom + 1-et szabadon választhatok mellé. Irodalomból még nem érettségiztem, viszont angolból már van egy 93%-os középszintű érettségim. Úgy terveztem, hogy ennek a két tantárgy százalékos eredményének a kétszeresét fogom venni. Az a problémám, hogy én az efelvételi során csatoltam a 11.-es év végi bizonyítványom fénymásolatát, és attól tartok, hogy így már nem úgy fogják számítani, ahogy én terveztem (irodalom+angol %-ának 2X-ese). Most akkor hogyan fogják számítani a pontjaimat? A számomra kedvezőbb módon? Elnézést, ha kissé kuszán fogalmaztam meg a kérdésemet, ha valami nem érthető, akkor kérdezzetek bátran, megpróbálom érthetőbben kifejezni magamat. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 30. 19:14
 1/1 anonim válasza:
Mindenféleképpen úgy számítják a pontokat ahogy neked a legkedvezőbb! érettségi után küld be még az évvégi eredményed, meg az érettségiét, és minden ok lesz! :) sok sikert!
2013. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!