Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, ha nem vettek fel...

Mit tegyek, ha nem vettek fel sehova?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondták, hogy jól tanulok, ezért csak nehéz iskolákat jelöltünk. Pl: Fazekas, Eötvös, Trefort, Szent István stb... De rosszul írtam meg az írásbelit. Túl kevés pontom lett, és félévkor lett 3 4-em is. Magántanuló vagyok, mert eredetileg a Bartókba mentem volna, mert jól zongorázom. Aztán a szüleim lebeszéltek róla. Most mit csináljak?
2013. ápr. 30. 20:07
 1/6 anonim válasza:
100%
ha jó tanuló vagy akkor válassz egy olyan iskolát ami szimpatikus és a szüleiddel menjetek be hogy nem vettek fel sehova,de jó tanuló vagy(vidd a bizit)és van-e rá lehetőség(és hely)hogy szeptembertől oda járj.
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg bejelöltétek a legnehezebb sulikat

Kevésbé nehezet is legalább egyet érdemes lett volna beírni (Persze utólag könnyű okosnak lenni)

Valahova mindenkit fel kell vegyenek (a lakóhelyhez közel ha jól tudom)

2013. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg van még valamilyen "pót" felvételi

eljárás

2013. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Bartókba sem vennének fel?
2013. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feltételnn kérdezzétek meg az osztályfőnökötöket,

hogy (ebben a helyzetben) mit tud ajánlani

2013. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem a Bartókba felvettej volna. Az osztályfőnökömet meg nem nagyon érdekli ez.
2013. máj. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!