Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Andrássy Gyula Budapesti...

Andrássy Gyula Budapesti Német nyelvű egyetem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok az egyetemmel kapcsolatban, vagy a felvételiről esetleg? Indul vajon keresztfélévben az Európai tanulmányok (Társadalomtudomány)?

2013. máj. 4. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Szia, az egyetem nagyon jó, nem hasonlítható a nagy államiakhoz, a felvételi annak idején nem volt para, mondjuk én nem arra a szakra jártam, biztos indul keresztfélévben is a szak, [link] [link] illetve a felvin kell majd jelentkezni.
2013. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajjj de jó hogy írtál. Köszönöm :) nagyon szeretnék bejutni. A kommunikációm kicsit már C1 szint a többi még B2 szóval nagyon 'gyúrok' a németre novemberig. Nem emlékszel egy-két kérdésre az írásbeli-szóbeli felvételiből? Te mit dolgozol azzal a diplomával amit ott kaptál? privi is jöhet
2013. máj. 17. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszke
2019. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!