Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb gimnázium...

Melyik a legjobb gimnázium Vas megyében?

Figyelt kérdés
A húgom jövöre megy gimnáziumba,és valami jó sulit keresünk neki.Kitünö tanuló,és sportokban is jó.Koleszos szeretne lenni,szóval ez nem probléma.Olyan sulit keresünk,ahol viszonylag kevés a problémás gyerek(cigi,nem tanul stb.) és jó körülmények vannak a tanuláshoz.

2013. máj. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
2013. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem hogy természettudományokkal,és matekkal szeretne tovább menni.
2013. máj. 18. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A Bolyaiban a biológia és történelem tagozat erős. A másik legjobb suli a Nagy Lajos Gimnázium, ott a matek tagozat az, ami elég jó, de fizika-kémia-biosz is elég színvonalas. A Bolyai nagyon 'elitiskola' hírében áll, nem is véletlenül, tele van a 'gazdag szülők elkényeztetett, nagyképű egyetlen gyereke' típusú diákokkal, az NLG-re ez nem jellemző. A Bolyai sokkal inkább szigorúiskola, mindent elég mereven kezelnek, az NLG.ben sokkal inkább szabadabbanmennek a dolgok. Lehet nyugodtan kritizálni, és izélni, hogy nem igaz, amit írok, de szerintem elég jó rálátásom van a helyzetre, mert én a két suli egyikébe járok, a másikban pedig egy nagyon közeli családtagom tanárként dolgozik.
2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Bolyaiban és az NLG-ban gondolkozunk akkor.Ha lesz nyílt nap,akkor elmegy és meglátjuk melyik tetszik neki jobban.De véleményeket és tapasztalatokat várok még! lenne egy másik kérdésem: a Bolyaiban a tanárok milyenek?Ilyen 'mindentmegtehetekmerttanárvagyok' félék,vagy normálisak?
2013. máj. 18. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az szerintem egyik suliban sem jellemző. Persze rossz tanár mindenhol akad, de ez a hatalmaskodó, 'énvagyokazúristen' nincs egyik helyen sem.
2013. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!