Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivolt tavalyaponthatáraCo...

Mennyivolt tavalyaponthatáraCorvinusE. KözigazgatástudományiKar Igazgatásszervezőszakán (költségtérítéses? Viszonylag könnyen ellehetvelehelyezkedni? Agondcsakaz, érettségielőttnemgondoltamttanulásraLeérettségiztemkö zszinten 78pontomlehetNagyonkevés.

Figyelt kérdés

Mindenképen emelt szinten kéne újra érettségizni?

Humán beállitottságú vagyok.

Nagyon nehéz ez a szak?


2009. okt. 3. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézdmegafelvi.huhonlapotottalegtöbbinformációtmegtalálod.


Mindenkinek más nehéz, ha veszel egy csoportot erről a szakról, 4 azt mondja, hogy qrva nehéz, 4nek könnyű, 4nek semmi különös. 78pont? Nem számoltál el valamit? Már máshogy számolunk...

2009. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már 78 pontod legyen... szerintem is elszámoltál valamit. Igen, mindenképpen menj emelt szintre, törire vagy magyarra és legalább egy nyelvvizsga kell
2009. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Nem tudom,3évvel ezelőtt jelentkeztem utoljára.(Két pont híján lemaradtam)
2009. okt. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!