Hol lehet nappali okj-n újságírás tanulni Budapesten, vagy a közelében? (2013. szeptemberében induló képzés érdekelne. )

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2013. máj. 21. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az újságíró OKJ az kb. fing a szennyvíztelepen :D

Vagy van hozzá tehetséged, vagy nincsen. Bármilyen diploma jó hozzá, ha azt akarod csinálni.

2013. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De valami papír úgy egyáltalában csak kell hozzá.. Tudom, és többen is mondták, hogy nem sokat ér... de sajnos le kell, hogy legyen papírozva a dolog, még ha esetleg van hozzá tehetségem is... Egyébként milyen alternatívát tudnál javasolni?
2013. máj. 24. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, kommunikáció és média, azon belül van újságíró szakirány... De nem tudom, rengetegen jelentkeznek rá, telített a szakma, stb. De megértelek ugyanakkor, én évek óta az akarok lenni :)
2013. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!