Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a BGF suliról?

Mi a véleményetek a BGF suliról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
király :D
2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Sz.r. Az emberek azért mennek oda, hogy bulizzanak. Semmi másért. Értelmes ember közelébe se megy.
2013. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te talán oda jársz?
2013. máj. 21. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsót szerintem nem vették fel a BGF-re, valszeg BKF-es vagy okjra jár és most puffog, hogy kimarad a jóból :D
2013. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A BGF jó! Én itt tanulok 2 éve. vannak nehézségek természeresen, neptunnal meg tanárokkal néha de ez minden iskolában igy van. Ne legyenek senkinek illúziói, hogy ez csak a saját iskolájában fordul elő. Az egyetemeken főiskolákon nem pedagógusok tanítanak, nem dolguk a hallgatók popsijának kinyalása, és hogy nyalókát adjon ha ötös lesz a dolgozat. Ők elmondják az anyagot te meg kezdj vele valamit. Vannak persze segítókészebb kedvesebb tanárok akikhez lehet futkosni hogy jaaaj tanár úr/nő kérek még egy hét haladékot stb...de ez ritka! És minden felsőoktatási intézményben így van! Nem kell megsértődni ha ezzel kerülsz szembe és ezért utálni egy iskolát.

A BKF tényleg nagyon szar...2x is voltam ott nyílt napon háát....a gimimben magasabb színvonalú volt az oktatás.

BGF az ország 10 legjöbb iskolája között a 4. helyen áll, még a Semmelweis is csak a 8.! És ezt onnan tudom, hogy a szakmai gyakorlatom a BGF Nemzetközi Osztályán töltöttem elég sok belső információ a kezembe került, meg hogy hogyan működnek egyes dolgok.

A munkáltatók nagyon szeretik az itt végzetteket, minden év végén van állásbörze a campuson és sok diákot visznek el jó cégek. Én melegen ajánlom, ha az üzlet és a pénzügy foglalkoztat.

2013. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vettek fel?:DDDDDDDDDD Te jó ég.... Ezzel azt akarod mondani, hogy olyan magas a ponthatár? Elég vicces vagy, mert aki perkálni tud, azt felveszik, mivel a ponthatár kb 240.
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sem nehéz bekerülni. Én sose voltam tanulógép, a matek érettségim kettes lett és bekerültem így is. Bár a többi érettségim jó lett meg nyelvvizsgám is volt. De ezek nélkül máshova se vesznek fel.
2013. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az teljesen m1, minden iskolában van fizetős szak, ahova könnyebb bekerülni

orvos is lehetsz ha tudsz fizetni több milliót, és közepesen tanulsz

2013. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
EZ a simán felvesznek szöveg elég gáz. Persze fizetősre igen. Az iskola minőségében nem az a döntő hogy felvesznek-e hanem hogy sikerült-e bent maradni.
2013. máj. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!