Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Védőnői Szak indul valahol...

Védőnői Szak indul valahol levelező/esti képzésben 2014 ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki tudna segíteni akkor megköszönném.Gyerkőc mellett kezdeném el jövőre!


2013. máj. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt még nem lehet tudni, hogy 2014-ben milyen szakok, milyen formában indulnak. Legközelebb a keresztféléves képzések kerülnek fel a felvire, és ha azok is elkezdődtek csak utána derülnek ki a 2014 szeptemberi képzések. De sajnos elképzelhető, hogy a védőnő szak jövőre sem indul levelező/esti/távoktatásos képzésben
2013. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Védőnői nem indul levelezőin, mert nagyrészt gyakorlati a képzés.
2013. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat.

Van aki gyerkőc mellett (2éves) meg tudta oldani a nappali képzést? Meghát a munka mellett is!

2013. máj. 23. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak, gyermekes évfolyamtársaim, na de gyerek meg munka mellett esélytelen, mert sok órára kötelező bemenni, ha nem jársz be nem mehetsz vizsgára.
2013. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ezért lenne jó az esti tagozat....!Köszönöm!
2013. máj. 24. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nincs... és még ha lenne, úgy is hosszú a négy év, hogy közben több helyen is teljesíteni kell.
2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is inborultam,mikor megtudtam,h nincs levelezön a védönöi szak,mert HIÁNYSZAKMA lett,(!!!)nagyon nincsenek területi védönök,a kórházakba pedig átveszi majd szépen a helyüket a szoptatási tanácsadók (ami nem baj éppen).

Kéne irni a tanulmányi részlegre,h miért nem inditanak,mikor lenne is rá jelnetkezö,az hogy "föképp gyakorlati a képzés",hát a szülésznöi,és az ápolói is az,meg mentös is,de attól még lehetne levelezön?!!

2013. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudjátok, hogy szép szép, hogy levelezőn van mentőtiszt, szülésznő és ápoló, de csak azoknak akik már előtte is az egészségügyben, kórházban dolgoztak.
2013. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utlsó vagyok. Én védőnőire járok, nappalin. Hát mit ne mondjak, ezt munka mellett nem lehet csinálni, levelezőn se. Gondoljatok bele, melyik főnök egyezne bele, hoy minden kedden és pénteken gyakorlaton legyetek?
2013. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!