Fontos! Hentes vagy Pék (Pékcukrász)?

Figyelt kérdés
Jelenleg tizedikes vagyok és megbuktam Asztalos szakmából. És most szeretnék átmenni egy másik iskolába csak nem tudom melyik éri meg jobban.a hentes vagy a pék-cukrász?melyiknek van jobb munkája a mai világban?melyiket éri meg jobban tanulni,és minden ilyen egyéb apróságra kíváncsi vagyok.nem félek a vértől,hústól sem,csupán sajnálkozom azon ha megölnek egy állatot,de dolgozni velük utána nem jelent semmiféle bonyodalmat.szóval melyik érné meg jobban? bármely szempontból.a válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 27. 20:05
 1/3 supra01 ***** válasza:
100%

Pék!

Nekem egy csomó asztalos ismerősöm szakács vagy cukrász akart lenni, mint én is, de mégis csak asztalosok lettünk. Szóval én azt ajánlom :D Nem tudom miért, de ez biztos valamiért ilyne rokonszakma lehet az asztalosoknál :d

2013. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem :) biztos jobb lehet a pék mint egész nap a vérben nyúlkálni. viszont az asztalosra nekem már semmi esélyem.meg is buktam,nem is megy,és már nem is nagyon érdekel a szakma :\.
2013. máj. 27. 20:39
 3/3 supra01 ***** válasza:
A cukrász nagyon jó szakma, és a pék is!!!!
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!