Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsot szeretnék, Diákhitelt...

Tanácsot szeretnék, Diákhitelt hogyan szerezhetnék az alább leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőletek tanácsot kérni, és most teljesen minden viccet félretéve komolyan.

22 éves elmúltam, és érdekelne az hogy van e még lehetőségem arra, hogy valahogy részt vegyek egy felsőoktatásban, azon belül is egy olyan szakon (teljesen mindegy) amely olyan képzési szinttel rendelkezik amelyhez lehet igényelni Diákhitelt is ?

Nem végeztem még el OKJ-t, de azzal is tisztában vagyok, hogy új szabályozások voltak a múlt év során, amellyel a legutolsó korhatár az azt hiszem 21 év lett, de nem vagyok benne biztos !

Tudom nagyon nagy butaság a Diákhitel, és senkinek sem ajánlott a felvétele, én is hónapokig ódzkodtam tőle de mostanáig odáig fajult 1-2 nehézség és dolog, hogy "gyorsan" kellene valami segítség, és a Bankokhoz érthető módon nem akarok folyamodni.

Legalább valamilyen szakmát is szereznék, ha szimpatikus lenne, de félek, hogy ingyenes erre már nem lesz lehetőségem és akkor a DH pénzét költhetném a továbbképzésre, amellyel szintén ugyanott lennék mint most.


Ezekbe a dolgokba most nem is akarnék bele menni, csak a lényeg hogy van-e még esélyem, valami trükközéssel stb...


Előre is köszönöm nektek a segítségeket, és a válaszokat !



2013. máj. 27. 23:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!