Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia karon növényfelmondás...

Biológia karon növényfelmondás? (SZTE)

Figyelt kérdés
Melyek azok a növények amelyeket meg kell tanulni?

2013. máj. 29. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de fészbúkon van egy SZTE Biológia csoport, jelentkezz be, ott biztos tudnak segíteni.
2013. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

már egyetemista vagy?vagy még csak oda készülsz?

van növényszervezettanon első félévbe 2 fascikulus + majd növény rendszertanon nagyon sok növény + életciklusai.

ja és ttik karon van a biosz: )

2013. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen bocsi elírtam szak akart lenni:D igen oda jelentkeztem, és hallottam hogy ez milyen nehéz.. és kíváncsi voltam mik azok amiket tudni kell mármint milyen növények
2013. máj. 30. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell parázni, nagyon könnyű megtanulni őket (legalábbis nekem):D

a rendszertanra kell sok növényt + életciklust megtanulni... de a sok ciklus közül is van jónéhány olyan, ami majdnem teljesen ugyanaz,mint pl. a másik 3... max. csak 1-2 dologban tér el :)

2013. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok.... olyan növényeket kell megtanulni, mint pl. alma, görögdinnye, cseresznye, kukorica, stb., de vannak nehezebbek is :D
2013. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) akkor ez azt jelenti nem kell izgulnom(annyira és e miatt) :D csak vegyenek fel...
2013. máj. 30. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
hát amiatt meg végképp nem kell aggódnod.... tuti felvesznek. Minden évben nagyon alacsony a ponthatár, és várhatóan idén is így lesz :)
2013. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!