Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleménytek a szombathely...

Mi a véleménytek a szombathelyi Premontrai gimiről és a Kanizsa Dorottya Gimiről?

Figyelt kérdés
Főleg olyan válaszoljon aki valamelyikbe oda jár.

2013. máj. 29. 18:47
 1/5 anonim válasza:
Én nem jártam egyikbe sem, a Kanizsairól hallottam csak, hogy elég nehéz suli. Egyik ismerősöm oda járt.
2013. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A KDG jó suli és egyáltalán nem nehéz. Én ajánlom.
2013. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A KDG-ről én inkább azt hallottam, hogy színezik az átlagot, de én oda járok és én annyira nem tapasztalom ezt, de ha ez is van akkor is az érettségire rendesen felkészítenek.
2013. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kecskeszárny válasza:
Csak a premo😍 Legjobb suli, legjobb tanárokkal akik a te érdekeidet nézik és nincs kivetelezés meg hasonlók. Youtubeon rákereshetsz a Premo TV-re itt betekinthetsz kicsit a premos életre. Aztán gyere majd nyíltnapra mert a közösség is nagyonjó🙈
2016. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te jó Isten, nem menj Premoba ha jót akarsz.
2016. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!