Ezek alapján mondjak le arról, hogy októberben emelt szintem érettségizzek töriből?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem de mivel kb év közepén,amikor kijött a felvételi tájékoztató, akkor döbbentem rá hogy rengeteg szakra kell most már emelt érettségi valamiből. Én viszont semmilyen faktra nem jártam a suliba, ami emelt szintű érettségire készített volna fel,így maradt minden középszinten. Most viszont arra gondoltam mégiscsak kéne valamiből emelt szintű,amit októberben csinálnék meg. A törire gondoltam. Viszont megtudtam a középszintű eredményemet és 90 pontból csak 57 lett. Ezek után kételkedek hogy emelt szinten össze tudnék hozni egy kettest :(
2013. máj. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon tanulsz rá, akkor simán megtudod csinálni... valaki emelt kémiára vagy matekra készül fel középszintről pár hónap alatt. meg úgy tudom, hogy a mostani töri nehéz is volt. :) szóval hajrá!
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy az októberi érettségit nem a mostani tudásoddal írnád. Ha ráhajtasz, akkor simán fel lehet készülni addig.
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az érettségire semmit nem készültem,egy tankönyvet nem vettem elő,úgy gondoltam elég lesz az,ami utolsó két évben rámragadt. De mégse volt elég :(
2013. máj. 30. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
áh :D akkor ne csodálkozz! az ilyen elméleti dolgokat folyamatosan tanulni kell, mert elfelejtődnek könnyen :) évszámok stb..
2013. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó hogy így sikerült. Most gondolja bele abba, ha tanulsz is rá valamennyit. Aztán gondold át ha baromi sokat tanultál volna.
2013. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem törölték el az őszi érettségiket?


egyébként szerintem ha mindenképp szeretnél emelt érettségit tenni, akkor inkább tedd le jövő tavasszal, és addig kényelmesen, tisztességesen fel tudsz rá készülni, és nem azon fogsz egész nyáron izgulni, hogy sikerülni fog-e vagy sem

mindenesetre sok sikert :)

2013. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de emelt szinten szerintem nem elég a kettes. :/ 45 % kell ahhoz, hogy kapj 50 pluszpontot a felvételin. De ha rágyúrsz meg lehet csinálni :)
2013. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hatodik válaszolónak: ez lesz az utolsó év (2013 ősze )mikor még lehet előrehozott érettségit tenni.

a kérdésre válaszolva pedig, ha tanulsz, és fordítasz rá időt, akkor biztos meg tudod csinálni :)

2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves 8., köszönöm a válaszod :) , tavaly érettségiztem, de idén már nem követtem az eseményeket, azonnal elmondom egyik ismerősömnek, ugyanis lekéste az egyik érettségijét, és ő is azt hitte, hogy csak tavasszal mehet majd érettségizni :)
2013. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!