Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fotózni szeretnék, milyen...

Ha fotózni szeretnék, milyen sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabban foglalkozni fotózással. Milyen sulit/tanfolyamot ajánlotok, milyen érettségit kell tennem?

2013. jún. 2. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
BKF, de ez fizetős.
2013. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és milyen érettségi?
2013. jún. 2. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Itt igazából nem az érettségi eredményed számít, hanem van egy 3 fordulós alkalmassági teszt/vizsga, amin ha átmész, nagy valószínűséggel bent vagy :)
2013. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én is a BKF-et mondom, elég jókat hallottam, lehet, hogy fizetős, de ezért cserébe olyan modern eszközök meg géppark van, ami szerintem kb. sehol máshol.

Amúgy pont most nyílt kiállításuk, július elejéig meg lehet nézni: [link]

2013. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nem akarom letörni a lelkesedésed, de nekem egy barátom fotós és nem tud belőle megélni. A teszkóban dolgozik mellette, mert egyszerűen nem tud vele eleget keresni, pedig nagyon tehetséges és szép képeket csinál.

Én a helyedben csak hobbi szintre helyezném a fotózást, de te tudod, ha te kizárólag ezt akarod sok sikert.:))

2013. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van aki vígan megél ám belőle, csak ahhoz nagyon kitartónak és nem csak tehetségesnek de elhivatottnak kell lenni és nem elég ha tehetséges, nagyon sok egyéb adottság is kell hozzá. A laikusok szerint egyébként mindenki tehetséges kreatív fotós, sajnos az ilyen unszolások és véleménynyilvánítások miatt vagyunk annyian és a többségnek sajnos semmi keresnivalója ebben a szakmában.
2013. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fotós iskola az, ha veszel egy fényképezőt, és szépen lassan TE MAGAD rájössz először a technikai dolgok nyitjára, majd idővel fejlődik a látásod, művészi érzéked is...

"Az első tízezer kép a legrosszabb." - Nagyon igaz!

2013. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Viszont elmarad a szakmával és a kollégákkal szembeni alázat kialakulása és bár az OKJ-s képzések tanrendje bőven nem tökéletes egy halom olyan dologra megtanít amiről nem is gondolnád, hogy később jól jöhet. Továbbá ugye jelenleg vállalkozásalapításhoz kell az OKJ-s papír. :)
2013. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Érdekes felvetés! Szerintem személyiség-függő. Akiben alapból nem egy önző, másokat eltipró, lenéző típus, az megtanulja az alázatot is. Pláne, mert saját tapasztaltaink mellett mások munkájának, mások hibáinak felismerése a a másik eszköze a fotóssá válásnak. De ez csak az én véleményem. :-)

2013. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!