Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tanulhatok informarikát...

Nem tanulhatok informarikát ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ melyik része. Mert ennek is van rengeteg ága. Ha programozás részére gondolsz akkor nem lehet gond. Ha a szerelésre és karbantartásra akkor sem lehet. Ha hálózatépítőire gondolsz akkor lehet már a vezetékes problémák okozhatnak gondot ezzel de szerintem attól még tanulhatod. mert egy idő után már csukott szemmel is képes leszel jó munkát végezni majd. Ha grafikai programokat akarsz használni akkor megint cinkes a helyzet.

Igaz nem tilthatják meg hogy ne tanuld, csak okozhatnak gondot a feladatok.

2013. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
És hogy ismered fel a kékhalált?!
2013. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugye most megyek kozép suliba, muszaki infora akartam de volt orvosi vizsgalat es aaz a szamos konyv abbol olvastattak de amibe zold volt vagy nem tudtad vagy nehezen es azt mondtak alkalmatlan vagyok.. kb 20at kerdeztek 2ot nem tudtam 3at pedig elsore nem tudtam
2013. jún. 2. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baromság volna ezért eltiltani valakit az informatikától! Próbálj továbbmenni, felülvizsgálatot kérni, másik orvost keresni.
2013. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!