Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztályozóvizsga? Válaszolnáto...

Osztályozóvizsga? Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Az osztályozóvizsgán a jegyen kívül megmondják a százalékot is?

Kapok a letételéről valami külön papírt?

A bizonyítványomba bekerül?



2013. jún. 3. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg megnézheted utána a dolgozatodat, azon rajta lesz a százalék és a jegy is. Nem kapsz külön papírt, csak a bizonyítványodba írják be, hogy abból a bizonyos tantárgyól hányast kaptál, egy megjegyzéssel, hogy az osztályzatodat osztályozó vizsgán szerezted. Nekem legalábbis így volt.
2013. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. jún. 3. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lesz százalék, nem olyan kötöttek az értékelési szabályok, mint az érettségin.
2013. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, ahogy az első válaszolónak.
2013. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek még biztosabb infók :)

Köszi! :)

Amúgy orosz nyelvből szeretnék.

2013. jún. 4. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is oroszból tettem osztályozó vizsgát. :) Első voltam.
2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És érettségiztél végül?Milyen szinten? :)
2013. jún. 4. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Érettségiztem is, emelt szinten. Magánúton tanultad az oroszt, vagy van valamilyen orosz vonatkozásod?
2013. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Is-is.

Mert anyukám (francia-orosz tanár) tanított az alapokra itthon.De a cirill abc-t meg írni-olvasni nagyjából egyedül tanultam meg hatodikos koromban.

Most amúgy kilencedikes vagyok.

De ezek mellett apukám orosz anyanyelvű. (Persze más nyelveken is tud.) És nem tanított meg oroszul,de már eljutottunk oda,hogy tényleg megtanulok oroszul,és ő is segít nekem :)

A nyáron járnék különtanárhoz is,aki a könyvet venné velem (anyukám most csak franciát tanít,abba jobban tud segíteni,mert az oroszt már elfelejtette nagy részét).

Apukámtól tökéletesíteném a kiejtést,vele beszélgetnék meg ilyesmi.


:))Amúgy én is gondoltam az emeltre,de franciából is,nemcsak oroszból.Mind a kettőt kiskorom óta szeretem.(A szüleim miatt.)


Suliban amúgy franciát meg angolt tanulok.Utóbbiból nyolcadikba csináltam a teljes közepet,most kilencedikbe a felsőfokú szóbelit.

2013. jún. 4. 22:00
 10/11 A kérdező kommentje:

Még hadd írjak le valamit.

Oroszból eddig a sag za sagom 1-ből tanultam,de csak az első pár leckét.

Viszont az első kötetet simán át tudom venni a nyáron.És mivel ez 2 év anyaga (ezt külön megkérdeztem),akkor ezekből az egész könyvből vizsgázhatnék jövőre.

Azt vajon lehet,hogy egy egész könyvből (vagyis 2 vizsgarész) egymás után?Szóval hogy egyszerre legyen meg,ne az év két távoli részében.

Márcsak azért is,mert ha a második könyvbe is bele tudnék kezdeni a tanév alatt (nagyon jó lenne) akkor annak az első részét is le tudnám tenni.És akkor minek húzzam sokáig azokat amiket esetleg egyszerre megcsinálhatnék. (Az első könyvet tuti hogy át tudom venni nyáron.)

2013. jún. 4. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!