Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Betudnám hozni a lemaradást?...

Betudnám hozni a lemaradást? Pszichológiát szeretnék tanulni, mert imádom és érdekel az emberi elme és lélek, viszont kb semmi biológia tudásom nincs.

Figyelt kérdés

Borzalmas biosz tanárom volt, semmit sem tanított, de nem is kért számon, emiatt amennyire tehettem ellustultam ezt az órát, és másra koncentráltam( a többi tantárgyból 4-5 vagyok). Az egyetemen még betudnám hozni a lemaradást, vagy túlságosan sok lenne egyszerre?


Köszönöm előre a válaszokat:)



2013. jún. 4. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem orvosin sikerült nulláról 4-esre felhozni a kémiát, akkor szerintem pszichó szakon sem lehetetlen bepótolni a bioszt.
2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Nem olyan nagyon vészes. A legfontosabb anyagrész az agy és a különböző folyamatok megvizsgálása biológiai szempontból. Ennek csak kis részét tanultad volna meg amúgy is a középiskolában, szóval behozható. De azért ha nyáron ráérsz az agyat nem árt minél részletesebben bemagolnod!
2013. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Menni fog, tényleg nem annyira vészes a biológia. Csak hajrá! :)
2013. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most önbizalmat kaptam, hogy menni fog! :)
2013. jún. 6. 14:25
 5/24 acelsziv ***** válasza:
0%
Tehát az elméről és lélekről akarsz tanulni egy olyan "tudomány" keretein belül, amelyik élből tagadja mindkettő létezését és minden viselkedési és egyéb problémát kémiai reakciókkal magyaráz... Hidd el nekem, ha teológiát tanulsz még úgy is többet fogsz tudni a dologról.
2013. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

acelszív:

Oda jársz?:)

Mert akkor tényleg érdekelne, hogy pontosan mit tanultok.

2013. jún. 12. 16:59
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de ne, ismétlem, NE egy olyan ember véleményét kérd ki, aki idézőjelbe teszi a tudomány szót, ha a pszichológiáról beszél, mert nem biztos, hogy valós és helytálló véleményt fog alkotni a dologról.

A kérdésre válaszolva: persze, hogy be lehet hozni a lemaradást, maximum nehezebb. De szerintem, ha szereted, és ezzel akarsz foglalkozni, menni fog.

2013. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 acelsziv ***** válasza:
0%
Nézd 7-es. A pszichológia magát a lélek"tudományának" tartja. Ezzel szemben - ahogy írtam - élből tagadják a lélek létezését, mert valami idióta 160 éve ezt leírta és azóta senki nem vette a fáradtságot, hogy ennek utána nézzen. 150 éve tevékenykednek, de vezető professzoraik elismerték, hogy az elmúlt 160 év alatt EGYETLEN gyógyult esetet sem bírtak felmutatni. Ellenben drogokkal tömik a gyerekeket olyan kitalált "betegségekre" hivatkozva, mint a hiperaktivitás. Amerikában élelmesebb gyerekek a Ritalint az utcán árulják a drogosoknak, mert nincs különbség a hatásban. Kérdező: válassz inkább más irányt.
2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Ott kezdődik, hogy pszichológus NEM ÍRHAT FEL GYÓGYSZERT! Tudsz te bármit a pszichológiáról? Kérlek ne terjessz olyan dolgokat, amiknek nincs is alapjuk, csak mert nem szeretsz valamit.

Kérdező, ha bármi érdekel a pszichológiával kapcsolatban, inkább kérdezz engem, vagy gyere el egy nyílt napra, ahol elsőkézből kapsz információt.

2013. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
acelszivre ne hallgass, kérdező, mert láthatóan semmit nem tud a pszichológiáról :D egy az, hogy nem tagadja a lélek létezését, a másik meg, hogy a pszichológus nem ír gyógyszert. ja, a hiperaktivitás se kitalált betegség. az más dolog, hogy ma már minden gyerekre ráhúzzák, aki eltér a normálistól.
2013. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!