Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy tantárgyból nincs meg...

Ha egy tantárgyból nincs meg az érettségim (mert nem mentem be szóbelire) és októberben megcsinálom, attól még elkezdhetek egy OKJ-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak olyat, amihez nem kell érettségi. Miből nem akarsz szóbelizni? Egyébként ezt gondold át jól, lehet, hogy átbukdácsolnál, szóval menj el szerintem, hátha átrúgdosnak, hátha pont olyat húzol, hogy tudsz róla eleget makogni egy ketteshez. Nem éri meg kihagyni.
2013. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg igen, ha el tudod érni, hogy csak a vizsgára kérjék az érettségit, tőlem is akkor kérték.
2013. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Emelt matek lenne
2013. jún. 4. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is f*sok az angol emelt szóbelitől, de azt mondták, ahhoz, hogy átmenjek, elég 5-6 pontot szerezni a 33-ból. Nyilván ennél többet szeretnék azért, csak neked mondom, valszeg ez a metkra is igaz - már ha igaz. És hátha tényleg szerencséd lenne. Menj el, nem veszíthetsz vele, viszont megbánhatod, amiért meg se próbáltad.
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lett jó a matek írásbelid?
2016. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!