Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak? (lent)

Milyen szakmát válasszak? (lent)

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el!!!!!!!!!!!!!!!!!!


15l



Tehát


most 0.-os vagyok ami azt jelenti hogy egy évig csak angolt tanultunk és matekot szintfeltartóan , ha átmennék más iskolába akkor újra kilencedikes lennék, nem szeretem az osztályt,nincsenek barátaim mert rosszindulatúak és egy olyan ember sincs akivel lenne miről beszélnem és egyforma érdeklődési köröm lenne, tehát szeretnék egy olyan iskolába menni ami megadja az első lépést a választott szakmámhoz és érettségi mellé még kapok mást is, csak ugye itt a probléma.Nem tudom mi akarok lenni.


Békéscsabán élek. Nagyon szeretem az állatokat ezért gondoltam hogy állatorvos (csak oda kell a kémia érettségi-.-) bioszt szeretem és jó vagyok belőle , érdekelnek az ilyen egészségi ügyi dolgok , nem is undorodok tőlük (bármi jöhet kivéve a hányás, attól én is rosszul leszek , azt nagyon nem bírom)

ugyanakkor szeretem a divatot és a kézműves vagy művészetes dolgokat , imádok öltözködni. De talpraesett vagyok és szeretek szervezkedni és jól meg is tudom szervezni a dolgokat és mindig próbálok mindent tökéletesen végezni és hogy mindenből a legjobban jöjjek ki, a pénzzel is jól bánok (de ne számolásra meg ilyen matekos dolgokra gondoljatok)csak tudok gazdálkodni , mindig kitudom hozni a kevés összegből is a legjobbat , bármiről is legyen szó.


Tehát egy olyan állást szeretnék amiből megtudok élni és szükség is lenne rám (úgy értem hogy nem közgazdász amiből már rengetek van)


Kérlek segítsetek, békéscsaba környékén békés megyébe keresek ilyen iskolát.


2013. jún. 8. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj inkább egy sima gimibe :)
2013. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor inkább el se megyek :)


na de akkor is fenn áll a kérdés hogy mi legyek?....

:)

2013. jún. 8. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, még csak 9. osztályos vagy, sok időd van eldönteni. Ajánlom azért a figyelmedbe a www.felvi.hu -t itt le vannak írva a különböző szakok, fősulik és egyetemek ismertetői. Nézegesd.
2013. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy még fiatal vagyok de már szeretném eltervezni

néztem már...


de én arra lennék kíváncsi hogy szerintetek mi lenne a megfelelő munnka számomra amivel jól is keresnék

2013. jún. 8. 16:51
 5/8 Bence87 válasza:

-állatorvos

-kutyaidomár

-etológus

-állatkerti munka

-divattervező

-stylist

-rendezvényszervező, esküvőszervező

-fotós

-logisztika (beszerző, fuvarszervező)


Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Amúgy a közgazdász is el tud helyezkedni, mert nincs ilyen, hogy "közgazdász", azon belül is vannak kategóriák. Könyvelők, könyvvizsgálók kontrollerek, pénzügyesek, logisztikusok nagyon keresettek és jól megfizetik őket.

2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszi !


és ezek kb. mennyit keresnek?



közgazdász nem akarok amúgyse lenne mert nem vagyok jó matekból

2013. jún. 11. 18:02
 7/8 Bence87 válasza:

Itt meg tudod nézni: [link]

alul kell kategóriát választani

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Uuhh..nagyon későn írok már..de mind1. Kb mint ha magamat látnám! 15 éves lány 0.szakra jelentkeztem, csak azt nem inditották a kevés jelentkező miatt..nekem nehéz a gimnázium, ezért most fogok átiratkozni egy szakközép iskolába. De fogalmam sincs hogy mi legyek. Én is imádok öltözködni, szeretem az állatokat a bioszt is meg a magyart, utálom a matekot, kémiát, fizikát. A szervezéssel sincsen gondom. Viszont én az osztályomat imádom..De sajnálom, a kérdésedre nem tudok választ adni :(
2014. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!