Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha némettanár vagyok, jelenleg...

Ha némettanár vagyok, jelenleg gyesen és szeretnék egy másik tanári vagy tanítói szakot megszerezni (pl. angolt), akkor a jelenlegi rendszerben ezt csak újabb 5 év alatt tehetném meg? Estire vagy levelezőre gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. De bizonyos tantárgyakból lehetne felmentéseket kérni (vagyis próbálkozni vele) pl. pszichológia, pedagógia stb...
2009. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ahogy én néztem..., de nem biztos, hogy elég alaposan kerestem.

Vedd azt is figyelembe, hogy már gyeseseknek nincs tandíjmentesség, bár egyszakosként másik szakot tanulóként még megvan, ha jól tudom. Azért, annak is nézz majd utána, 10 félév elég húzós összeg, ha nincs meg.

2009. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!