Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az informatikával vagy a...

Az informatikával vagy a gépészettel (autószereléssel) lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 17:47
 1/1 anonim válasza:
Nézd ,az informatikus és az autószerelő is a legkeresettebb szakmák közé tartozik egyszóval mindkettőnek könnyű az elhelyezkedés. De az tény ,hogy a kettő közül az informatikának van igazán jövője... De szerintem válaszd azt amelyiket szívesebben csinálnád. Szerintem az autószerelés több szempontból jobb, igaz ,bizony van kemény fizikaimunka része is...de én lány létemre is ezt választottam mint az infót(most mentem át egy közl.gépészeti szki.ba:) ) szerintem sokkal jobb. Olyan szakmát választottam amit majd szeretni fogok később is és nem úgy fogok minden reggel kelni ,hogy na már megint egész nap a számítógép előtt kell ülnöm addig míg ki nem folyik a szemem. :) Gondolj ezekre.. Persze a te döntésed minden! Ez is csak egy vélemény volt amit leírtam. Sok sikert a választásban!
2013. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!