Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg pénzügy-számvitel...

Jelenleg pénzügy-számvitel szakos hallgató vagyok egy vidéki egyetemen. Suli után szeretnék külföldön dolgozni ezen a területen. Hol érdemes tovább tanulnom?

Figyelt kérdés
Sima BSC pénzügy-számvitelen vagyok, érdekel a számvitel, meg tökre tetszik a dolog. Az lenne a kérdésem, h szerintetek itthon csináljak mester diplomát vagy mérlegképest vagy vmit, vagy inkább menjek ki és ott tanuljak? Leginkább Anglia érdekelne.

2013. jún. 12. 20:57
 1/5 anonim válasza:

A merlegkepest megkapod automatikusan... en igy tudom legalabbis.

De szerintem tovabb Msc-re!

2013. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a dillemában vagyok! PSZ alapszakot végzek nemsokára, de ugye, ha megcsináltam a mestert is itthon, az se érne túl sokat, ha Angliába menni. Hogy gondolod most?
2013. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bár még csak elsős vagyok, ráérek még gondolkozni rajta. Csak szerettem volna, ha írnak olyanok is akik már benne vannak, esetleg külföldön dolgoznak...
2013. jún. 17. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldön a nyelv okozhat nehézséget, ráadásul nem mindenhol szeretik a magyarokat, én a magyar Msc erasmussal megoldást ajánlom.
2013. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj az Msc diploma az Európában mindenhol Msc diploma.


Az egyetlen gond Angliával csak az igen nagyon drága a tandíj. A felső határ 9000 font évente. (3 millió körül). Emellett a megélhetés is nagyon drága.


Én azt javaslom, hogy vagy próbálj meg egy ösztöndíjat, mint az erasmus mondus vagy valamelyik másik olcsóbb országba csináld meg az msct. Pl Ausztria, Hollandia, Skócia, Dánia.

2014. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!