Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azon goldolkozok hogy esetleg...

Xma kérdése:

Azon goldolkozok hogy esetleg atiratkozom masik egyetemre?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy masik egyetemre jarni mert sajnos nem igazan megy a jelenlegi es nem is igazan elvezem. Ez hogy müködik?? mikor kell atiratkozni, hol kell, és kell e valamilyen papirt kitölteni?? A kredit az atmegy a masik sulira?? Kell e valamit fizetnem a jelenlegi egyetnek?? szoval minden erdekel. aki csinalta vagy tud valami hasznosat az kerem irjon.

2013. jún. 16. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 7 éve mentem át másik egyetemre, teljesen más szakra.

Én anno még csináltam emelt érettségit, rendesen felsőoktatási jelentkezés, idén már csak keresztfélévre tudsz jelentkezni, vagy majd jövő télen. Az új suliban ugyanúgy kellett kezdeni, mintha új lennék, a régiben a to-ra bementem, hogy kiiratkoznék, aláírtam pár dolgot meg kaptam papírt.

Kreditet esetleg az általános műveltségi tárgyakat elszámolhatják, pl. közgáz, jog, ezeket az új hely to-ján kell megérdeklődni, hogy jó-e a másik suliban elvégzett tárgy.

Nekem semmit se kellett fizetnem.

2013. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!