Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulhatok rendőrtisztnek így?

Tanulhatok rendőrtisztnek így?

Figyelt kérdés
nos az a helyzet hogy dixlekszia nevű írás olvasás zavarom van de évről évre jobb állítólag most vagyok 10 és arra gondoltam hogy nem veszem fel az ezzel járó felmentést akkor is megjelenne e az érettségi bizimbe vagy hátrányt jelentene nekem így is ha nem veszel fel
2009. okt. 11. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Te még nem hallottál rendőr vicceket, ugye? csak mert nem alaptalanul jöttek létre.

Nem hátrány a diszlexia.

2009. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendőrvicceket képz halottam sőt inkább csak azok is tom megjegyezni de válaszodat köszönöm
2009. okt. 11. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
A reagálásodból te rendőrnek születtél. Ha jól tanulsz még Sünkapitány is lehetsz...
2009. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tom igaz szocos éretségire hajtok szal az már + 40 pont rem meg is lesz és felvesznek ésnem változik meg addig 3szopr a pontrendszer
2009. okt. 11. 19:45
 5/10 anonim válasza:
heh akk jószar életed lesz... jobbat érrsz te szerintem... alig fogsz pénzt keresni...
2009. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már meglett kaptam állásajánlatot ha nem vesznek fel a rendőrtisztire akkor mehetek mentőtisztnek ha van kedvem mer érzékem az megvan hozzá áll
2009. okt. 12. 19:14
 7/10 A kérdező kommentje:
a másik meg hogyha nem tudnád ez mindenhol hiányszakma
2009. okt. 12. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Most vagy 10.-es, de te állásajánlatot kaptál. Ami azt jelenti h minimum még 3 év mire végzel az iskolával, de persze neked tuti biztos az állásod. Tök ellentétes a mentő meg a rendőr. Az egyik életeket ment, a másik meg semmit sem csinál. Ha van eszed mentőtisztnek mész.
2009. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt mondom hogy soha ne ad fel. Küzdjél az álmaidért.És nem hallgas másokra. Képes vagy rá. Én is rendőrnek megyek.
2010. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen is probléma, tapasztalat...próbáld fejleszteni és menj vissza a suliba ahol kaptad a felmentést és vonasd vissza. Mert kizáró ok a rendőrtisztin.
2010. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!