Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn elvégezhető OKJ-s...

Levelezőn elvégezhető OKJ-s képzés létezik?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem. Nem igazán úgy sikerült ahogy terveztem ezért, minimális az esély, hogy bekerüljek a megjelölt egyetemre. Egy év múlva már biztos felvesznek(szintemelő + nyelvvizsga miatt) de addig is szeretnék tanulni valamit. A lényeg, hogy esti vagy levelező legyen. Tolna esetleg Baranya megyében. Egyáltalán lehet még jelentkezni? És hol találok ilyen képzésről információt? Már végignéztem vagy ezer oldalt és nem találom. OKJ-s azért kell legyen mert ez lenne az első így ingyenes lenne. Nagyon megköszönném!!

2013. jún. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak esti képzés létezik, levelező nem. Csak annyi a probléma, hogy az esti képzésért fizetned kell, hiába az első szakmád.
2013. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 18. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem kell fizetni az esti képzésért sem, ha ez az első OKJ-d. Vagy ez egy új rendelet?
2013. jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az első szakmád az esti képzés ingyenes! (persze ne keverd NEM TANFOLYAMRA kell jelentkezned az mindenkinek fizetős. Esti korhatár nélkül ingyenes akinek még nincs okj szakmája..(én is ilyen képzésre járok és ingyenes)
2013. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. És azt nem tudjátok, hogy lehet még jelentkezni? Mert azt tudom, hogy általában augusztus 5? Vagy 15-ig lehet. De, körülöttem már sokan beiratkozni mennek. És hol találok ilyen képzéseket?
2013. jún. 20. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
de nem érdemes az esti, mert tudtommal ott se családi, se árvasági, se semmi, talán diákigazolvány.
2013. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!