Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni a Karinthy...

Van esélyem bejutni a Karinthy Frigyes Gimi angol kéttannyelvű részébe? (a budapestibe)

Figyelt kérdés
Most végeztem a hetediket, úgyhogy tudom, még nem sok információt találok a gimivel kapcsolatban, azonban nyáron el szeretném dönteni, hogy hol tanulok tovább. Felsőben eddig mindig kitűnő voltam a Krúdy Gyula Általános suliban. Ha nem ismered az iskolát, elmondanám, nem olyan nehéz, de nem is olyan könnyű. Szóval közepes. A nyolcadik félévi jegyeim is valószínűleg csak ötösök lesznek. Negyedikben felvételiztem a Veres Péter nyolcosztályos gimibe. Ekkor várólistára kerültem, azt hiszem, 85 ponttal. Jövőre a felvételit NAGYON remélem, hogy ennél jobbra meg tudom írni. Nyolcadik végén megírom az angol középfokú nyelvvizsgát, reméljük jól. Szóval az angollal nincs gond. Mennyi esélyem lenne?

2013. jún. 18. 22:03
 1/5 anonim válasza:
Nyugi,nem,jelentkeznek olyan sokan:) 85ponttal simán van esélyed, csak a szóbelid legyen jó
2013. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, egy kicsit nyugodtabb vagyok :) Köszi a kommentet!
2013. júl. 4. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan jelentkeznek, de simán van esélyed. ;)
2013. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 sokan jelentkeznek meg sokan vágynak oda, de köztük nagyon sok olyan van, akinek esélye sincs
2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
végül oda jelentkezel?:) reméljük menni fog. én is oda jelentkezem már majdnem másfél éve eldöntöttem :)
2014. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!