Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Agusztusban levelezőszakra is...

Agusztusban levelezőszakra is be lehet adni a pótjelentkezést?

Figyelt kérdés
Agusztusban szeretnék jelentkezni főiskolára, levelezős szakra, viszont nem tudom, hogy csak költségtérítéses szakra, vagy levelezőre is be lehet adni a jelentkezést?Előre is köszönöm a segítségeteket!
2008. jún. 22. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akár nappali, akár levelező, akár költségtérítéses szakra adod be a jelentkezést augusztusban, mindenképpen fizetni kell a félévekért... Na meg nem is biztos, hogy lesz pótfelvételi abban a suliban vagy arra a szakra, amit te kinéztél. Ha már megérkeznek a jelentkezőknek a levelek, hogy hová vették fel őket, a felvi.hu-n meg lesz adva, hogy menyik suliban, milyen szakra lehet pótjelentkezni és persze az is, hogy mennyit kell fizetni egy félévért. Ha jelentkezel és fizetned kell majd, akkor ha jól teljesítesz, akkor át lehet jelentkezni államilag finanszírozottra is, de azt nem tudom, hogy már az első félév után megteheted vagy csak a második félév után.
2008. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget:)
2008. jún. 24. 01:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!