Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A hátrányos helyzetre felvétel...

A hátrányos helyzetre felvételinél nem 40 többletpont jár?

Figyelt kérdés
mert mi rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt kapunk, és a tájékoztatóban az volt írva, hogy 40 pont jár rá. de az eduline on kiszámoltam a pontokat, és ott csak 20-at adott.

2013. jún. 20. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hátrányos helyzetnek sok mindent lehet nevezni. Mégis miért vagy hátrányos helyzetű, ha nem túl indiszkrét?
2013. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is hátrányos helyzetű vagyok,mert 3an vagyunk testvérek,így gyermekvéd.i támogatásban részesülünk. Nekem 40 pontot számol :) (de úgyse számít mert a két emelt miatt meg van a 100 többletem-.-)
2013. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
De bírom ezt. Netről írsz, de hátrányos helyzet!! Valaki meg küzd a többletpontokért, emelt érettségikkelel, felsőfokú nyelvvizsgákkal. Ez igen!!!
2013. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20 pont jár, ha hátrányos helyzetű vagy, 40, ha halmozaottan hátrányos helyzetű. Én is kapok 20 pontot, mert fogyatékossággal élek...
2013. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 3. komizó képzeld, hogy megvan 1 emeltem és a felsőfokúm is. :D

1. komizó: fent írtam hogy gyermekvédelmi kedvezményt kapunk, de azt nem, hogy hárman vagyunk testvérek :)

2013. jún. 20. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
#3: mert hatranyos helyzetu csak az lehet aki a hid alatt alszik? Jezusom..
2013. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4. komizó köszönöm a pontos választ :)
2013. jún. 20. 15:00
 8/15 anonim ***** válasza:
#4: ez biztos? Tudnál erről nekem belinkelni valamit? Csak mert felvi.hu-s pontszámító kalkulátorban 40pontot ad hátrányos helyzetért.
2013. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hát, ami azt illeti, érdekes a rendszer, mivel én félárva vagyok, az anyám egyedül nevel engem és a testvérem már évek óta. Nekem nem adnak pontot, csak akkor adnának-megkérdeztem-, ha a szüleim el lennének válva. Na most szerintem ez abszurdum, mivel a kettő nem összeegyeztethető. Ha az apád él, támogat...de ha nem él, akkor nekem honnan legyen támogatásom. Az államtól kapott összeg egy vicc-de végülis jobb, mint a semmi. A lényeg az, hogy hívd fel őket. Az a biztosabb
2013. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Válásért egy darab pontot nem lehet kapni, az árvaság pedig biztos, hogy hátrányos helyzet. Nézz jobban utána.
2013. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!