Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával és matekkal...

Biológiával és matekkal milyen szakokra mehetek egyetemre?

Figyelt kérdés
Középiskolába matek szakra megyek és tudom még korai ezen gondolkodnom, de a biológia is érdekelne. Kérlek agyjatok tanácsokat!

2013. jún. 20. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Biomérnök, főleg ha valamennyire a kémia is megy.
2013. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, biomérnök :)

(esetleg vegyészmérnök)

2013. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Asszem nanotechnológia szak van úgy, hogy a Pázmány és a SOTE együtt indítja.
2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszónöm a tanácsokat. A kémia szintén jól megy habár azt amnyira nem szeretem de hajlandó vagyok a későbbiekben érvényesíteni :)
2013. jún. 21. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, a Pázmány Információs Technológiai Kara (ahová én is jártam és tanítottam is ott) valóban éppen ilyen érdeklődésű embereket keres. Lehet foglalkozni pl. epilepsziás rohamok megelőzését szolgáló eszközök matematikai algoritmusának fejlesztésével, robotikával, funkcionális izomingerléssel, vakoknak fejlesztendő látást segítő képfeldolgozó programokkal, génszekvenciák matematikai elemzésével, biológiai-genetikai adatbányászattal, stb.


Elég sok lehetőség van.

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!