Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora eséllyel vesznek fel...

Mekkora eséllyel vesznek fel az ELTE-n földrajz szakra, ha 393 pontom van és tavaly 353 volt a ponthatár?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűséggel :D
2013. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha pontegyenlőség van (pl. több embernek van 353 pontja), olyankor hogyan döntik el, hogy kit vesznek fel?
2013. jún. 21. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fentebb huzzak meg a ponthatart, es akiknek 353 pontjuk van, azok kozul senki se kerul be.
2013. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd a pontegyenlőség miatt kiesettek helyét meghirdetik augusztusban pótfelvételi során...
2013. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ponthatárokat úgy húzzák meg, hogy aki eléri biztos bekerül (ha előtte más egyetemre nem vették fel),szóval ha 353 pontot állapítanak meg határnak, és többeknek is annyi pontjuk van, mindenkit felvesznek. Ha nem tudnák az összeset felvenni akiknek egyezik a pontjuk, akkor nem ott húzzák meg a határt.
2013. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem is felvesznek. :) Én is ide jelentkeztem, 406 pontom van, nem nagyon aggódok emiatt és sztem neked se kell.
2013. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!