Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak gépészmérnökként lehet a...

Csak gépészmérnökként lehet a Bosch-ba menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen mérnöki diplomát fogadnak még el ott? és kb milyen a fizetése ott egy mérnöknek?

2013. jún. 22. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Most gyorsan ránéztem profession.hu-n, keresnek még villamosmérnököt vagy fizikust is
2013. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Barátnőm most helyezkedett él a Bosc-ba, német szakon végzett bölcsész, és profin tud angolul is. Nagyon jó állást kapott. De logisztikust is ismerek aki ott dolgozik, mag pénzügyest is.
2013. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fizikus, bölcsész... még jó,hogy mérnököt kérdeztem... pl anyagmérnökként?
2013. jún. 22. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne anyagmérnökként a Bosch-ba elhelyezkedni. Sőt támogatják is az anyagmérnök képzést Miskolcon.

Kezdő fizu általában bruttó 280-320 között mozog tudtommal egy mérnöknek.

2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly ott voltam nyári gyakorlaton , vannak ott gépész meg mechatronikai mérnökök is + rohadt sok humán ügyért felelős emberke , közgazdászok meg ilyenek , szerintem több az irodista mint a a mérnök..
2013. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!