Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2015-ben érettségizek és...

2015-ben érettségizek és kicsit gondban vagyok?

Figyelt kérdés

A hagyományos módszert szeretném választani majd,hogy a 11-12-es jegyeimet nézzék,mert mindig is jó tanuló voltam(idén 10-ben csak 1db 4-esem volt).De nem tudom,hogy megy ez a rendszer,meg a százalékosdi,de a cél az ELTE-ÁJK jogász. 467 pont kell most,ha ez így maradna,hogy kéne teljesítenem,illetve érettségiznem?

Segítsetek nekem számolni:)

[link]



2013. jún. 22. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell választanod, úgyis úgy fogják elszámolni a pontjaid, ahogy neked a kedvezőbb. Kizárt, hogy addig 467 maradjon a pont, töriből vagy magyarból kell emeltezned.
2013. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vagy a 11 és 12. osztályos jegyeidet nézik, az érettségi átlagod és a pluszpontok (nyelvvizsgák, emelt szintű érettségik) vagy a két felvételi és érettségi tantárgyad %-os eredményét veszik duplán plusz még az egyéb pontokat.
2013. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért pontozták le az elsőt, mikor teljesen jót írt. A neked kedvezőbb eredményt fogják nézni, és a jogászképzésre jelentkezőknek kötelező az emelt érettségi.
2014. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!