Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZFE-színházi dramaturg...

SZFE-színházi dramaturg szakon hogy zajlik a felvételi?

Figyelt kérdés

Valaki,aki már volt,meg tudná írni,hogy miből áll a felvételi,hogy zajlik a menete?A neten nem találtam róla túl sok hasznos dolgot...,viszont nagyon érdekelne!

Azt tudom,hogy 3forduló van, viszont ezek miből állnak?

Milyen ismereteket kérnek számon?

Az igaz,hogy a tanulmányi eredményt/bizonyítványt nem nézik?



2013. jún. 24. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most voltam májusban, de nem meglepő módon kirúgtak :DDD Amúgy egy tesztet kellett kitöltenünk, ami leginkább a kreativitáson alapult, persze azért kellett a konkrét, lexikális tudásodat is használni (fel kellett sorolni 20 magyar drámaírót drámákkal együtt, operákat, musical-eket). Egy próbát megér, de ha jelentkezni szeretnél arra számíts, hogy legközelebb csak 3 év múlva indul a szak (jó esetben). Tényleg nem néznek tanulmányi eredményt, csak azt, hogy megvan e az érettségid és azt, hogy van e nyelvvizsgád.
2013. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!