Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE TTIK biológiára jelentkezők?

SZTE TTIK biológiára jelentkezők?

Figyelt kérdés
Hány pontotok lesz? hanyadik ként jelöltétek meg?

2013. jún. 25. 11:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ja, és a pontomat nem tudom megmondani, mert még nem kaptam meg a biosz érettségi eredményét

majd 3 nap múlva postázzák a tanúsítványt

2013. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz és felvesznek ennyi ponttal is..tudom el is kell végezni meg minden de nem akarok csúszni egy évet a saját hülyeségem miatt..:/ de júli 24én minden kiderül:D
2013. jún. 27. 09:26
 13/24 anonim ***** válasza:
szobatársam jó pár tárgyat bukott bioszon 1. félévben, viszont ö eléggé minimalista:DDDD
2013. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

bioszon tanulni kell, ahogy a legtöbb olyan szakon is, amivel tudsz valamit kezdeni

mert pl kommédia, szabad bölcsészet, filozófia meg pár főiskola szak nagyon laza ezekhez képest, de nem is érsz vele semmit se

aki azt mondja, hogy a biosz nehéz, az menjen át orvosira :D

2013. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"aki azt mondja, hogy a biosz nehéz, az menjen át orvosira :D" - Ez egy nagyon értelmes hozzászólás volt. Akkor ezek szerint egy orvos röhögve lediplomázna bioszon,fizikán,kémián,gépészmérnökin,épszítészmérnökin,programtervező informatikán,villamosmérnökin,mechatronikán stbstb

A nehézség relatív fogalom. Attól, hogy valaki orvosin megállja a helyét, nem biztos, hogy ért mondjuk a gépgyártás technológiához (így az neki nehéz lenne).

2013. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
na mondjuk biológiáról volt szó, ami azért igen közel áll az orvosihoz, ugyanis, abból felvételizik és igen sok biológiát tanul az egyetemen, fizikát is, kémiát is, mindent ami biológián van..csak egy vizsgán kb.: 10x akkora a számonkérés..
2013. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
"mindent ami biológián van" - Szóval te azt állítod, hogy az általános orvosi képzésen mindent tanulnak, amit biológia képzésen. Ha akarod, tudok mondani ellenpéldát.
2013. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem, én arra gondoltam, hogy tanulnak kémiát, biológiát illetve fizikát is, mint a bioszosok (persze emellett rengeteg embertant, ami ott nincs..)
2013. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A biológiában van nagy különbség, ott lényegében csak a sejtbiosz egyezik..a biológián tanulnak növénytant, állattant, ez nincs olyan mértékben jelen, de helyette van sokszor annyi embertan..


Nincs mit vitatkozni ezen, tény, hogy orvosin sokkal sokkal többet kell tanulni mint biológián. Azért írta ezt a válaszoló, mert aki a biológiát nehéznek találja, annak elképzelhetetlen, hogy milyen az orvosi..

2013. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
előző: Én meg épp ezért tartom értelmetlen megjegyzésnek. Mert a kettőt nem lehet egy kalap alá venni.
2013. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!