Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre vajon be lehet kerülni...

Jövőre vajon be lehet kerülni 290-300 ponttal fizetősön gazdasági képzésre?

Figyelt kérdés
Mert elvileg emelik a minimumot is 260ra és én pont jövőre szeretnék jelentkezni, mert idén már nem jön össze, mert nem sikerült jól az újraérettségizésem! de októberben újra megpróbálom!
2013. jún. 29. 11:38
 1/3 A kérdező kommentje:
alapképzésre gondolok és nem Corvinus szintű egyetemre!
2013. jún. 29. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés pont és a gond az, hogy ha valami nagyon alacsony színvonalú helyre mész, akkor az elvégzése után nem fogsz munkát találni.

Szóval lesz egy papírod és mehetsz vele egy gyorsétterembe dolgozni.

2013. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából lehet hogy lesz 360 - 390 pontom is és nem rossz egyetemre gondoltam csak nem a corvinusra mert ott nagyon magasak! Meg tavaly 245 el már be lehetett kerülni fizetősre szóval ha jövőre 260 lesz a minimum akkor tuti be lehet szerintem már akár 270 nel is! De majd idén kiderül hogy alakul és akkor szerintem ki lehet kalkulálni a 2014 est is! Vagy ezt csak én gondolon így?
2013. jún. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!